
Κατόπιν παραγγελίας
Επεξεργαστής Intel Core i5-10400F (No VGA) 12MB Cache 2.90 GHz (BX8070110400F) (INTELI5-10400F)
178,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 144,16€
- Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας
- Κωδικός: INTELI5-10400F
Εξαπύρηνος επεξεργαστής Intel Core i5-10400F, 10ης γενιάς, με συχνότητα στα 2.90 GHz και μνήμη cache 12MB. Βελτιώνει κι επεκτείνει τις δυνατότητες του υπολογιστή, με προηγμένες καινοτομίες, για μέγιστη αξιοπιστία και απόδοση.
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Cache | 12MB |
| Lithography | 14nm |
| Socket | LGA 1200 |
| TDP | 65W |
| Thread | 12 |
| Εγγύηση | 3 Έτη |
| Ενσωματωμένη Κάρτα Γραφικών | OXI |
| Ημερομηνία Κυκλοφορίας | Q2'20 |
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Ξεκλείδωτος για Overclocking | OXI |
| Πυρήνες | 6 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.90 GHz |
| Τύπος Επεξεργαστή | Core i5 |
| Ψύκτρα | ΝΑΙ |
| Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις | 37.5mm x 37.5mm |