
Κατόπιν παραγγελίας
Επεξεργαστής Intel® Core i9-12900 Alder Lake LGA1700 (BX8071512900) (INTELI9-12900)
1.018,47€
Χωρίς ΦΠΑ: 821,35€
- Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας
- Κωδικός: INTELI9-12900
Επεξεργαστής Intel® Core i9-12900 Alder Lake LGA1700 (BX8071512900) (INTELI9-12900)
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Cache | 30MB |
| Lithography | 7nm |
| Socket | LGA 1700 |
| TDP | 65W |
| Thread | 24 |
| Εγγύηση | 3 Έτη |
| Ενσωματωμένη Κάρτα Γραφικών | ΝΑΙ |
| Ημερομηνία Κυκλοφορίας | Q1'22 |
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel® UHD Graphics 770 |
| Ξεκλείδωτος για Overclocking | OXI |
| Πυρήνες | 16 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.40 GHz |
| Τύπος Επεξεργαστή | Core i9 |
| Ψύκτρα | ΝΑΙ |
| Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις | 45.0 mm x 37.5 mm |