
Κατόπιν παραγγελίας
LG 50UP76703LB Smart 4K UHD HDR TV 50'' (50UP76703LB) (LG50UP76703LB)
551,34€
Χωρίς ΦΠΑ: 444,63€
- Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας
- Κωδικός: LG50UP76703LB
The LG UHD TV takes the quality of everything you watch to the next level. Whether it’s movies, sports or video games, it displays images with vivid colors and fine detail. Enjoy more realistic images at four times the Full HD resolution. The intelligent function of the LG AI ThinQ makes life more convenient. Watch movies and other content with real cinematic pleasure.
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Speaker | 20W |
| Ανάλυση Οθόνης | 4K UHD (3840x2160) |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Κατασκευαστής | LG |
| Μέγεθος Οθόνης | 50'' |
| Σειρά | UP 7670 |
| Τύπος Οθόνης | LED |
| Βάρος | 11.50 kg |
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Συνδεσιμότητα | 2xHDMI, USB, Ethernet, WiFi, Bluetooth |
| Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις | 231 x 1130 x 721 mm (with stand) | 86 x 1130 x 663 mm (w/o stand) |
| Χρώμα | Black |
| Επιπρόσθετα | HDR10+, HLG, WebOS | Vesa: 200 x 200 mm |