
Κατόπιν παραγγελίας
Επεξεργαστής Intel Core i3-10100 6M Comet Lake 3.6 GHz (BX8070110100) (INTELI3-10100)
165,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 133,51€
- Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας
- Κωδικός: INTELI3-10100
Τετραπύρηνος επεξεργαστής Intel Core i3-10100, 10ης γενιάς, με συχνότητα στα 3.60 GHz, μνήμη cache 8MB, και Intel UHD Graphics 630 γραφικά. Βελτιώνει κι επεκτείνει τις δυνατότητες του υπολογιστή, με προηγμένες καινοτομίες, για μέγιστη αξιοπιστία και απόδοση.
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Cache | 6MB |
| Lithography | 14nm |
| Socket | LGA 1151 |
| TDP | 65W |
| Thread | 8 |
| Εγγύηση | 3 Έτη |
| Ενσωματωμένη Κάρτα Γραφικών | ΝΑΙ |
| Ημερομηνία Κυκλοφορίας | Q2'20 |
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel® UHD Graphics 630 |
| Ξεκλείδωτος για Overclocking | OXI |
| Πυρήνες | 4 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 3.60 GHz |
| Τύπος Επεξεργαστή | Core i3 |
| Ψύκτρα | ΝΑΙ |
| Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις | 37.5mm x 37.5mm |