
Κατόπιν παραγγελίας
Επεξεργαστής Intel Core i3-12100 Alder Lake 3.3 GHz (BX8071512100) (INTELI3-12100)
200,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 161,58€
- Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας
- Κωδικός: INTELI3-12100
Επεξεργαστής Intel Core i3-12100 Alder Lake 3.3 GHz (BX8071512100) (INTELI3-12100)
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Cache | 12MB |
| Lithography | 7nm |
| Socket | LGA 1700 |
| TDP | 60W |
| Thread | 8 |
| Εγγύηση | 3 Έτη |
| Ενσωματωμένη Κάρτα Γραφικών | ΝΑΙ |
| Ημερομηνία Κυκλοφορίας | Q1'22 |
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel® UHD Graphics 730 |
| Ξεκλείδωτος για Overclocking | OXI |
| Πυρήνες | 4 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 3.30 GHz |
| Τύπος Επεξεργαστή | Core i3 |
| Ψύκτρα | ΝΑΙ |
| Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις | 45.0 mm x 37.5 mm |