
Κατόπιν παραγγελίας
Επεξεργαστής Intel® Core i5-11400 Rocket Lake (BX8070811400) (INTELI5-11400)
281,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 227,10€
- Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας
- Κωδικός: INTELI5-11400
Επεξεργαστής Intel Core i5-11400, 11ης γενιάς, με συχνότητα στα 2.60 GHz και μνήμη cache 12MB. Βελτιώνει κι επεκτείνει τις δυνατότητες του υπολογιστή, με προηγμένες καινοτομίες, για μέγιστη αξιοπιστία και απόδοση.
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Cache | 12MB |
| Lithography | 14nm |
| Socket | LGA 1200 |
| TDP | 65W |
| Thread | 12 |
| Εγγύηση | 3 Έτη |
| Ενσωματωμένη Κάρτα Γραφικών | ΝΑΙ |
| Ημερομηνία Κυκλοφορίας | Q1'21 |
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel® UHD Graphics 730 |
| Ξεκλείδωτος για Overclocking | OXI |
| Πυρήνες | 6 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.60 GHz |
| Τύπος Επεξεργαστή | Core i5 |
| Ψύκτρα | ΝΑΙ |
| Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις | 37.5 mm x 37.5 mm |