
Κατόπιν παραγγελίας
Επεξεργαστής Intel® Core i5-12600K Alder Lake LGA1700 (BX8071512600K) (INTELI5-12600K)
436,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 351,75€
- Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας
- Κωδικός: INTELI5-12600K
Επεξεργαστής Intel® Core i5-12600K Alder Lake LGA1700 (BX8071512600K) (INTELI5-12600K)
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Cache | 20MB |
| Lithography | 7nm |
| Socket | LGA 1700 |
| TDP | 125W |
| Thread | 16 |
| Εγγύηση | 3 Έτη |
| Ενσωματωμένη Κάρτα Γραφικών | ΝΑΙ |
| Ημερομηνία Κυκλοφορίας | Q4'21 |
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel® UHD Graphics 770 |
| Ξεκλείδωτος για Overclocking | ΝΑΙ |
| Πυρήνες | 10 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.80 GHz |
| Τύπος Επεξεργαστή | Core i5 |
| Ψύκτρα | ΟΧΙ |
| Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις | 45.0 mm x 37.5 mm |