
Κατόπιν παραγγελίας
TCL 50P725 Smart 4K UHD HDR TV 50" (50P725) (TCL50P725)
551,34€
Χωρίς ΦΠΑ: 444,63€
- Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας
- Κωδικός: TCL50P725
TCL 50P725 Smart 4K UHD HDR TV 50" (50P725) (TCL50P725)
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Speaker | 2 x 9.5W |
| Ανάλυση Οθόνης | 4K UHD (3840x2160) |
| Κατασκευαστής | TCL |
| Μέγεθος Οθόνης | 50'' |
| Σειρά | P725 |
| Τύπος Οθόνης | LED |
| Βάρος | 9.4 kg |
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Συνδεσιμότητα | 3 x HDMI 2.0, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x Ethernet RJ45, 1 x Cable/Antenna In, 1 x AV Composite In, 1 x Optical Audio Out, 1 x 3.5mm Audio Out |
| Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις | 1100 x 710 x 256 (with stand) | 1100 x 640 x 86 (w/o stand) |
| Χρώμα | Brushed Silver |
| Επιπρόσθετα | Dolby Vision, HDR10, DVB-T2,Wi-Fi,Bluetooth,Chromecast Built-In |