
Κατόπιν παραγγελίας
Xiaomi Redmi 10C 4GB RAM 64GB Ocean Μπλε Κινητό Smartphone (XIARMI10C464BL) (RMI10C464BL)
206,94€
Χωρίς ΦΠΑ: 166,89€
- Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας
- Κωδικός: XIARMI10C464BL
Xiaomi Redmi 10C 4GB RAM 64GB Ocean Μπλε Κινητό Smartphone (XIARMI10C464BL) (RMI10C464BL)
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Camera | Main: 50 MP+ 2 MP Front: 5 MP |
| Dual SIM | Yes |
| Αισθητήρες | Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, proximity |
| Ανάλυση Οθόνης | 720 x 1650 |
| Αποθηκευτικός Χώρος | 64 GB |
| Αριθμός Πυρήνων | 8 |
| Εγγύηση | 2 years |
| Ευρος Οθόνης | 6+ Inches |
| Κάρτα SIM | Nano-SIM |
| Κατασκευαστής | Xiaomi |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 11 |
| Μέγεθος Οθόνης | 6.71" |
| Μνήμη | 4 GB |
| Μοντέλο | Redmi 10C |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Snapdragon 680 4G (6 nm) |
| Μπαταρία | 5000mAh |
| Τεχνολογία 3G-4G | 4G LTE |
| Τύπος Οθόνης | IPS LCD |
| Βάρος | 190 g |
| Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις | 169.6 x 76.6 x 8.3 mm |
| Επιπρόσθετα | Fast charging 18W |